23 januari 2023

KPMG rapport 'Laboratoriumdiagnostiek in Nederland: tijd voor keuzes'

De markt voor laboratoriumdiagnostiek is in de afgelopen decennia sterk veranderd en zal in de komende jaren nog verder veranderen. De vraag is in welke richting(en)? En nog veel belangrijker: wat is de beste richting en hoe gaan we daar komen?

De KPMG is met een publicatie uitgekomen die inzicht geeft in de huidige status van de laboratoriumdiagnostiek bij ziekenhuizen in Nederland. Welke afdelingen van laboratoria worden uitbesteed en hoe verschilt dat bij UMC’s, Top klinische en algemene ziekenhuizen? Twee zaken vallen hierbij op. Er zijn verschillende modellen in de diagnostiekmarkt ontstaan, deze hebben allen verschillende voordelen. Daarnaast zijn het vaak trajecten die jaren in beslag nemen en regelmatig vastlopen. Tijd voor keuzes.

Wil je meer weten? Download het artikel via deze link.


Medisch nieuws
KPMG rapport 'Laboratoriumdiagnostiek in Nederland: tijd voor keuzes'