13 april 2023

Vol trots presenteren wij onze nieuwe websites!

Na maanden voorbereiding is het dan eindelijk zover: onze twee nieuwe websites staan online!

www.allesovertesten.nl is onze nieuwe website voor iedereen die iets wil weten over testen, over ons vak en een vraag wil stellen aan een klinisch chemicus.
En www.nvkc.nl is de nieuwe website van de wetenschappelijke beroepsvereniging van klinisch chemici, met als belangrijke functionaliteiten de Wat-Interfereert-Waar database en de Wie-Doet-Wat database. Daarnaast is er een geheel vernieuwde mijnNVKC omgeving ontwikkeld voor leden, waarin collega’s opgezocht kunnen worden en relevante informatie voor leden getoond wordt. Gedurende de komende maanden worden nog meer functionaliteiten toegevoegd, dus hou de website in de gaten!

We nodigen u van harte uit om lekker rond te klikken en te kijken. Graag horen we uw mening of opmerkingen.


NVKC nieuws
Vol trots presenteren wij onze nieuwe websites!