17 april 2018

Noyons Stipendia 2018 naar Leiden en Amsterdam

Het bestuur van de Noyons stichting kreeg in de afgelopen maanden 11 aanvragen voor stipendia te verwerken. Met hulp van de Congrescommissie, die een voorselectie maakte, zijn uiteindelijk 2 aanvragen gehonoreerd. De gelukkigen zijn:

  • L.R. Ruhaak en C.M. Cobbaert, LUMC,  met het project "Development of a mass spectrometry based test for plasma antithrombin and its molecular forms: paving the way for Precision Medicine"
  • R. de Jonge et al, VUmc/Reade,  met het project "Dried blood spot analysis of methotrexate (polyglutamates) as a potential marker for methotrexate levels in erythrocytes: the next step in therapeutic drug monitoring at home".

De stipendia werden uitgereikt tijdens het NVKC voorjaarscongres op 13 april te Papendal.
 

(foto Marcel van Berkel)


NVKC nieuws