22 april 2011

Noyons Stipendia 2011

Alweer had het bestuur van de Noyons Stichting het moeilijk met het maken van keuzes: maar liefst 13 onderzoekspilots waren ingediend om in aanmerking te komen voor een stimuleringssubsidie uit dit wetenschapsfonds. De keuze is uiteindelijk op 4 projecten gevallen:

  • ‘Oriënterend onderzoek naar een kandidaat referentiemethode voor simultane kwantificering van apolipoproteïnen AI, B, CI, CII, CIII op basis van ultrahoge resolutie massaspectrometrie van peptiden' van Cobbaert et al, LUMC Leiden.
  • ‘De klinische waarde van Tissue Polypeptide Antigen (TPA) in follow-up van patiënten na resectie van colorectale maligniteit' van Muller Kobold et al, UMC Groningen.
  • ‘A flow cytometry-based exploration towards novel diagnostic markers in Multiple Sclerosis' van Vogt en Ten Kate, Orbis MC Sittard.
  • ‘Met top-wielrenners naar een specifiekere troponine T assay' van Van Dieijen-Visser et al, MUMC Maastricht. 

 


NVKC nieuws