nov
04
2023
De Eenhoorn, Amersfoort

DJS Congres: Zorgen voor morgen

Het DJS Congres is een uniek, interdisciplinair congres voor de jonge dokter die zich naast medisch inhoudelijk ook in de breedte wil ontwikkelen. Tijdens een gevarieerd en interactief programma met onder andere plenaire lezingen, workshops en een informatiemarkt zullen we ons verdiepen in de zorg van morgen. Dit zal gebeuren aan de hand van diverse pijlers zoals vitaliteit, persoonlijke ontwikkeling, duurzaamheid, innovatie en loopbaanoriëntatie. Daarnaast is het DJS congres dé plek om te netwerken met generatiegenoten en met inspiratiebronnen van binnen- en buiten de medische werkvloer.

Dus zet de datum groots in je eigen agenda en stuur deze 'save the date' door naar de achterban. Wij hopen er ook dit jaar weer een onvergetelijk en succesvol congres van te maken!

 

Voor a(n)ios en arts-onderzoekers.

Downloads