sep
24
2024

World of Industry, Technology & Science (WoTS)

Kom van 24 t/m 27 september 2024 naar de World of Industry, Technology & Science (WoTS) in de Jaarbeurs. De World of Laboratory is dé ontmoetingsplaats voor de laboratorium sector en brengt alle relevante onderwerpen voor laboratoria in industrie, gezondheidszorg en onderzoek samen.

De 150 exposanten van World of Laboratory staan vanaf 24 september klaar om je te informeren over de nieuwste technologieën, innovaties en oplossingen voor laboratoria. Van labinrichting tot analytische instrumenten, lab automatisering, chemicaliën en life science-oplossingen, op de WoTS vind je een scala aan bedrijven die actief zijn in de laboratoriumsector.

Het uitgebreide lezingenprogramma belicht actuele thema's en praktische informatie over essentiële onderwerpen zoals veiligheid en kwaliteit. Het volgen van een X-pedition geeft je een praktisch overzicht van de nieuwste trends en ontwikkelingen op specifieke gebieden.

Deze editie hebben we inhoudelijke projecten rondom de volgende thema’s:
•    Veiligheid
•    Kwaliteit
•    Duurzaamheid
•    Sample management
•    Analyse technieken

Bekijk op de link hieronder voor het programma van de World of Laboratory.

World of Laboratory Archives - World of Industry, Technology & Science (fhi.nl)