nov
22
2023

47e Erasmus Endocrinologie Cursus

 

Al 47 jaar wordt jaarlijks door een groep enthousiaste medewerkers, verbonden aan het Erasmus MC en andere centra in Nederland en België een cursusprogramma samengesteld onder de naam Erasmus Endocrinologie Cursus van de Lage Landen.
Dit jaar vindt deze cursus plaats bij Van der Valk Hotel te Eindhoven. Ook nu staat de cursus onder auspiciën van de Nederlandse Vereniging voor Endocrinologie. Wederom zal Het Congresbureau, het organisatiebureau van het Erasmus MC, de praktische uitvoering ter hand nemen. De cursus wordt door verschillende wetenschappelijke verenigingen geaccrediteerd. Als deelnemer krijgt u na afloop een certificaat.
In plenaire vergaderingen wordt getracht nieuwe ontwikkelingen in de endocrinologie te plaatsen in hun huidig of toekomstig praktischtherapeutisch kader. Daarnaast worden er dit jaar ook weer 13 werkgroepen gevormd, waarin de deelnemers met deskundigen in 75 minuten interactief over verschillende onderwerpen van gedachten kunnen wisselen.